HTaukció

thumb_up 3765 kedvelés
rate_review 18 Vélemények
favorite 3 kedvencek
Varsó utca 8.
1145 Budapest, Magyarország
phone
Kattintson ide a telefon megjelenítéséhez
Információkérés

HTaukció Company Information

Általános információ

A helytörténet.com egy több évtizedes tervem megvalósulása. Még antikváros és aukciós ház tulajdonos koromban álmodtam meg ezt a weboldalt a 90-es években. Egy antikvárium, ami elsősorban nem könyvekkel (ilyenből úgy is volt és van éppen elég) foglalkozik, hanem papírrégiségekkel.

Mi a papírrégiség? Minden dolog, ami papírból van és régi: képes levelezőlap, levélboríték, vonatjegy, fénykép, térkép, kártyanaptár, bélyeg, útlevél, báli meghívó és még sorolhatnám. Mi a régi? Régi, ebben az esetben az, ami az 1960 előtti korszakból, vagy a XIX. századból vagy még régebbi korokból származik.

Papírrégisége szinte mindenkinek van, vagy gyűjti vagy eladná, vagy kidobja. Ezeket az embereket „céloznám meg” a weboldallal, tehát mindenkit.

Próbáltam egy közös nevezőt találni az összegyűjtött dolgaimhoz és megtaláltam: a települések, a magyar városok, falvak összessége A-Z-ig. Helytörténet.

Így keletkezett a helytörténet.com, az itt látható régiségekből keresgélhet kedve szerint és vásárolhat (ne feledje, mindenből csak egy van). Reményeim szerint egyszerűen és áttekinthetően készült el. Kereshet település névre, kiválaszthatja azt a települést ahol született, élt vagy amihez valamiért kötődik. Kereshet vármegyékre vagy országokra is (mivel érdekes - de egyáltalán nem mindig dicsőséges - történelmünk azt a furcsaságot produkálta, hogy az eredetileg magyar települések napjainkban 8 ország területén találhatóak). Kereshet kategóriákra is, például: régi képeslap, fotó, bélyeg stb., de kereshet akár családnévre vagy foglalkozásra, vagy bármi egyébre is.

A vásárlás nagyon egyszerű és egy lépcsőben megtörténik. Az egyszerűsítés érdekében úgy döntöttem, hogy szállítási költség nincs, bármit és bármennyit vásárol, a postázás ingyenes és minden esetben ajánlott, hogy a vevő és az eladó is biztonságban legyen. Önnek csak az a feladata, hogy kiválaszt valamit, kifizeti a megadott fizetési módok egyikével, majd hátradől. A kiválasztott termék 5 napon belül Önnél lesz.

Remélem felkeltettem az érdeklődését, legyen vásárló, vagy eladó, vagy akár mindkettő lehetséges.

Varsó utca 8. Budapest

Nyitvatartási idő
Hétfő:
10:00 - 16:00
Kedd:
10:00 - 16:00
Szerda:
10:00 - 16:00
Csütörtök:
10:00 - 16:00
Péntek:
10:00 - 16:00
Parkolás
A vállalatnak van egy parkolója.
Telefonszám
+3617935880
Linki
Közösségi fiókok
Kulcsszavak
aukciósház

HTaukció Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

Egy hasonló oldal az Ön vállalkozásához? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Adja hozzá cégét